Nasza Wizja

W naszym Software House wierzymy, że kluczem sukcesu biznesowego są współpraca i zrozumienie. Dlatego każdego dnia staramy się realizować stawiane przed nami zadania w atmosferze pokoju i otwartości. Dzięki takiemu podejściu, nad naszymi projektami pracują ludzie, którzy swoją pasją przyczyniają się do ich rozwoju, przedstawiając różne punkty widzenia.

Jak zacząć?

Ty zacznij od kontaktu z nami – my zajmiemy się resztą. Poniżej krótko o tym, jak nasza współpraca będzie przebiegać w praktyce.

Pierwszym etapem pracy nad nowym projektem jest przygotowanie przez naszego analityka rozeznania sytuacji specyficznej dla twojego projektu i przedstawienie wstępnej propozycji rozwiązania – na tym etapie proponujemy ci typy produktów, których wdrożenie może rozwiązać twój problem. Dowiesz się, jakich rozwiązań potrzebuje twój biznes oraz czemu warto je zastosować.

Kolejną częścią projektu jest opracowanie koncepcji technicznej przez Senior Developera – proponujemy ci technologie, sposób ich wdrożenia oraz przedstawiamy praktyczną stronę ich wpływu na twoje dotychczasowe procesy biznesowe. Dzięki tej fazie współpracy będziesz w stanie ocenić, jak zadziała proponowane rozwiązanie oraz jakie będą praktyczne zalety jego zastosowania z twojej perspektywy.

Rozpoczynamy budowę twojego rozwiązania. Do wykonania projektu dla twojej firmy przydzielany jest dedykowany zespół developerów, który zgodnie z uzgodnioną wcześniej koncepcją produktu wykonuje funkcjonujący prototyp. Dzięki takiemu podejściu, oszczędzamy twoje środki przedstawiając możliwie najbardziej zbliżone do finalnego wyglądu produktu rozwiązanie – tak, byś miał pewność, że inwestujesz we właściwe rozwiązanie.

Wykonujemy produkt. Po akceptacji prototypu przechodzimy do konstrukcji docelowego rozwiązania technologicznego dla twojego produktu. Nasi specjaliści pracują nad nim zgodnie z uzgodnioną wcześniej koncepcją techniczną i wizualną. Przedstawiamy gotowy produkt i wdrażamy go w twojej firmie. Do twojej dyspozycji pozostaje dedykowany specjalista, który w razie problemów na kolejnych etapach eksploatacji służy pomocą.

To już koniec – wdrożyłeś z nami nowoczesne rozwiązanie, pozostawiając konkurencje daleko w tyle. Dobra robota!

Co teraz?

Wiesz już jak wygląda współpraca z naszym Software House. Jeśli chcesz poznać więcej zalet wynajęcia profesjonalnego zespołu programistów – napisz do nas. Doradzimy właściwą drogę i podpowiemy, które rozwiązania mogą być kluczem do twojego sukcesu.

Nie musisz mieć żadnej wiedzy technicznej aby podjąć współpracę. Nasi pracownicy postarają się, abyś przekazał im pełnię potrzebnych informacji do rozpoczęcia pracy nad dedykowanym dla ciebie produktem.

Pozwól nam porwać twój biznes na wyższy poziom jakości. Dzięki rozwiązaniom technologicznym, które zastosujemy w twojej firmie będziesz mógł skupić się na tym, co kluczowe dla rozwoju twoich produktów. Zajmiemy się tym co potrzebne, byś mógł myśleć o tym, co istotne.