Szkolenia

Nasza wykwalifikowana kadra prowadziła szkolenia w różnorodnych zakresach tematycznych i o wielu poziomach zaawansowania. Jesteśmy przygotowani na pracę z dowolnej wielkości grupami kursantów w ramach zarówno szkoleń konwencjonalnych, jak i form warsztatowych.

Zarówno w przypadku obsługi dostarczonych przez nas produktów, jak i wielu systemów zewnętrznych jesteśmy w stanie przedstawić odbiorcom wartościowe informacje i poszerzyć ich bazę wiedzową. Jeżeli w Państwa firmie potrzebne jest wsparcie wykraczające poza standardowe warunki producenta, prosimy o kontakt.

Jak podejmujemy współpracę?

Przez nasz Software House przemawia wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami, którzy są wartościowymi specjalistami w swoich branżach. Nie musisz wiedzieć dokładnie czego chcesz, ani posiadać żadnej wiedzy technicznej. Cechuje nas bezpośredniość i indywidualne podejście – po nawiązaniu przez ciebie kontaktu przydzielimy ci indywidualnego Project Ownera, który będzie w całości odpowiadał za przebieg realizowanego dla ciebie projektu. Zajmie się odnalezieniem właściwej drogi do potrzeb twoich i twojego biznesu. Po jego stronie będzie leżeć komunikacja z zespołem projektowym i dopilnowanie, aby wymagania projektu zostały wypełnione. Jedna, dedykowana osoba – tak, abyś zawsze wiedział, do kogo dzwonić.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – wyślij do nas zapytanie. Wykwalifikowany specjalista zaproponuje rozwiązanie pod klucz i dokona dla ciebie bezpłatnej wyceny.