Systemy Obsługi Klientów

Coraz częściej gubisz się w setkach maili, czatach z facebooka lub innych aplikacji? Narzędzia, które miały Ci pomóc sprawiają jeszcze większy chaos?

Z badań wynika że klient odchodzi najczęściej dlatego, że czuje, że firmie na nim nie zależy.
Chcesz zmniejszyć czas oczekiwania na konsultanta zwiększając przy tym odbieralność połączeń? Chcesz poznać swoich kontrahentów? Chcesz być w stanie pomóc im szybko i skutecznie? System obsługi klienta to rozwiązanie dla Ciebie!

Rozwiązanie? CRM!

Systemy typu CRM koordynują zadania związane z obsługą zgłoszeń z różnych kanałów komunikacyjnych firmy. Sprawiają, że proces obsługi nabywcy staje się znacznie łatwiejszy, co przekłada się na redukcję kosztów i podnosi poziom jego satysfakcji. Pamiętaj, że dobrze obsłużony klient to zadowolony klient!


Kompleksowe rozwiązania jakie oferuje nasza firma zapewniają wspomaganie wszystkich faz kontaktu z kontrahentem, począwszy od rozpoznania jego potrzeb, poprzez zawarcie transakcji, skończywszy na usłudze posprzedażowej. Nasi developerzy są w stanie stworzyć dedykowane rozwiązania dla Państwa firmy, mając na uwadze specyficzne wymagania i potrzeby działalności.

Jak podejmujemy współpracę?

Przez nasz Software House przemawia wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami, którzy są wartościowymi specjalistami w swoich branżach. Nie musisz wiedzieć dokładnie czego chcesz, ani posiadać żadnej wiedzy technicznej. Cechuje nas bezpośredniość i indywidualne podejście – po nawiązaniu przez ciebie kontaktu przydzielimy ci indywidualnego Project Ownera, który będzie w całości odpowiadał za przebieg realizowanego dla ciebie projektu. Zajmie się odnalezieniem właściwej drogi do potrzeb twoich i twojego biznesu. Po jego stronie będzie leżeć komunikacja z zespołem projektowym i dopilnowanie, aby wymagania projektu zostały wypełnione. Jedna, dedykowana osoba – tak, abyś zawsze wiedział, do kogo dzwonić.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – wyślij do nas zapytanie. Wykwalifikowany specjalista zaproponuje rozwiązanie pod klucz i dokona dla ciebie bezpłatnej wyceny.