Systemy Magazynowe

W erze globalizacji działy zajmujące się magazynami są pod dużą presją. Od tego jak szybko będą realizować zamówienia, wysyłać towary i kontrolować stan zapasów, zależy praca całej firmy. Żeby pozostać konkurencyjnym na rynku niezbędna jest wysoka optymalizacja pracy magazynu, dzięki takim systemom jak WMS, systemom raportowania i skanerom Barcode’ów.

Warehouse Management System

Systemy takie jak WMS (Warehouse management system) sprawiają, że pracownik nie musi pamiętać gdzie znajduje się dany towar – wystarczy, że w prosty sposób wyszuka jego lokalizację w bazie danych, a później podąży do miejsca wskazanego przez oprogramowanie najkrótszą wyznaczoną trasą. Nasz system pozwoli na znaczne skrócenie czasu szukania właściwego towaru w magazynie, a co za tym idzie zwiększy wydajność całej firmy.

Dzięki prostym w obsłudze systemom sprawdzania zasobów wygenerujesz dzienne raporty, jak również sprawdzisz dokładnie stan zaopatrzenia. Dedykowany dla specyficznych wymagań działalności, inteligent system pozwoli ci na wydajne i przejrzyste śledzenie towarów niezależnie od tego, czy prowadzisz magazyn dystrybucyjny, czy produkcyjny, nasz system będzie dostosowany do twoich potrzeb.

Skanery Barcode

Niezawodne skanery Barcode pozwolą na szybkie umieszczanie w bazie danych towarów, które przyjechały do magazynu. W połączeniu z systemem katalogowania tworzą integralną całość, która pozwoli na znaczne przyspieszenie pracy rozmieszczania zapasów w odpowiednich miejscach magazynu. Dodatkowo pracownicy wyposażeni w przenośnie urządzenia będą mogli sprawdzić co jest na danym regale i uzyskać dane takie jak, data dostarczenia, waga, czy historia podróży danego towaru.

Dzięki funkcjonalnym systemom magazynowania odniesiesz sukces i znacząco zmniejszysz swoje wydatki. W ramach naszego produktu oferujemy doradztwo i personalizacje systemu co pozwoli na jego efektywniejszą eksploatację.

Jak podejmujemy współpracę?

Przez nasz Software House przemawia wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami, którzy są wartościowymi specjalistami w swoich branżach. Nie musisz wiedzieć dokładnie czego chcesz, ani posiadać żadnej wiedzy technicznej. Cechuje nas bezpośredniość i indywidualne podejście – po nawiązaniu przez ciebie kontaktu przydzielimy ci indywidualnego Project Ownera, który będzie w całości odpowiadał za przebieg realizowanego dla ciebie projektu. Zajmie się odnalezieniem właściwej drogi do potrzeb twoich i twojego biznesu. Po jego stronie będzie leżeć komunikacja z zespołem projektowym i dopilnowanie, aby wymagania projektu zostały wypełnione. Jedna, dedykowana osoba – tak, abyś zawsze wiedział, do kogo dzwonić.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – wyślij do nas zapytanie. Wykwalifikowany specjalista zaproponuje rozwiązanie pod klucz i dokona dla ciebie bezpłatnej wyceny.