Sklepy Internetowe

Jeśli prowadzą Państwo sprzedaż detaliczną produktów lub usług, często na swojej drodze biznesowej spotykacie się z kwestią zwiększania grona klientów. Sprzedaż w lokalu firmy generuje duże koszta i ogranicza dostępny zasięg odbiorców. Zalety sprzedaży we własnym sklepie internetowym sprawiają, że większość przedsiębiorców postanawia otworzyć się na ten kanał dystrybucji i zwiększać w ten sposób swoje przychody. W naszym Software House podpowiadamy, jak można zrobić to najefektywniej.

Dlaczego własny sklep internetowy?

Dynamika, z jaką rozwija się e-handel na całym świecie nabiera tempa. W 2020 roku wartość handlu internetowego w Polsce osiągnie poziom 70 mld złotych. Coraz częściej firmy decydują się zredukować gałęzie sprzedaży tradycyjnej i zastąpić je internetową. Wpływa na to kilka powodów:

  • Zmniejszone koszty operacyjne
  • Szersza baza klientów
  • Możliwości automatyzacyjne pakowania oraz wysyłki
  • Ułatwienie procesów formalnych, takich jak zwroty i reklamacje
  • Większe zaangażowanie klienta w wizerunek marki
  • Prostsza kontrola jakości
  • Łatwa skalowalność i prognozowanie

Zmniejszone koszty operacyjne działalności

Sprzedaż w internecie to nie tylko wygoda zarówno dla kupującego jak i handlowca, ale także metoda na znaczą redukcję kosztów. Obsługa sklepów stacjonarnych to inwestycja w personel, lokale i wyposażenie. W przypadku sprzedaży internetowej wszystkie te elementy ulegają znacznej redukcji bądź eliminacji. Produkty bądź usługi możemy dostarczać w dowolne miejsce na świecie, a integracja z systemami kurierskimi pozwoli na automatyczne organizowanie sieci dostaw nawet bez udziału pracownika!

Szersza baza klientów

Dzięki wdrożeniu internetowej sprzedaży i promocji produktów jesteśmy wstanie dotrzeć do nawet 50-krotnie większej ilości klientów. Nasi specjaliści podpowiedzą, jak targetować reklamy i zwiększać zasięg treści wśród grup klientów, które dotychczas wydawały się niedostępne. Ponad 80% młodych ludzi deklaruje, iż porównuje ceny produktów w internecie, zanim dokona zakupu. W takiej sytuacji niezwykle trudno o sprzedaż stacjonarną, podczas gdy kanały zdalne pozostają otwarte.

Automatyczne pakowanie i wysyłka

Prowadząc stacjonarną sprzedaż produktów są państwo narażeni na bardzo duże zróżnicowanie form przeprowadzania zakupu przez waszych klientów. W sklepie internetowym możemy kierować klienta zunifikowaną ścieżką wyborów, upraszczając proces dokonywania zamówienia oraz automatycznej płatności, a w efekcie otrzymując

Jak podejmujemy współpracę?

Przez nasz Software House przemawia wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami, którzy są wartościowymi specjalistami w swoich branżach. Nie musisz wiedzieć dokładnie czego chcesz, ani posiadać żadnej wiedzy technicznej. Cechuje nas bezpośredniość i indywidualne podejście – po nawiązaniu przez ciebie kontaktu przydzielimy ci indywidualnego Project Ownera, który będzie w całości odpowiadał za przebieg realizowanego dla ciebie projektu. Zajmie się odnalezieniem właściwej drogi do potrzeb twoich i twojego biznesu. Po jego stronie będzie leżeć komunikacja z zespołem projektowym i dopilnowanie, aby wymagania projektu zostały wypełnione. Jedna, dedykowana osoba – tak, abyś zawsze wiedział, do kogo dzwonić.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – wyślij do nas zapytanie. Wykwalifikowany specjalista zaproponuje rozwiązanie pod klucz i dokona dla ciebie bezpłatnej wyceny.