Promocja w Internecie

Badania wykazują, że 81% osób w wieku 18-35 lat, przed podjęciem decyzji o nawiązaniu kontaktu z usługodawcą bądź nabyciu produktu, ocenia wartość marki poprzez wizytę na jej stronie internetowej. Kolejne 63% badanych przywiązuje wagę do śledzenia opinii na temat marki w mediach społecznościowych.

Strona internetowa to w dzisiejszych czasach już nie tylko konieczność, ale pożyteczne narzędzie. Użyte w umiejętny sposób, pozwala zwiększać świadomość marki na rynku i wpływać na decyzje klientów odnośnie zakupów czy współpracy. Firma, która posiada odpowiednio skonstruowaną stronę internetową może dotrzeć do klientów, do których nie dociera konkurencja – ludzi młodych oraz świadomych przedstawicieli społeczeństwa cyfrowego.

Od 2012 roku specjaliści pracujący w naszym Software House pochylają się nad problemami polskich i zagranicznych przedsiębiorców, analizując ich potrzeby i proponując właściwe rozwiązania. Wiemy, jak ważna jest dla ciebie świadomość twojej marki w internecie. Podpowiadamy, jaką ścieżkę rozwoju marketingowego powinna obrać twoja firma, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań zorientowanych na pozytywną, wielowektorową promocję wizerunku.

Kampanie marketingowe w internecie

Wiemy, że sposób w jaki państwa marka prezentuje się w internecie ma wielki wpływ na jej rozwój. Produkty dostarczane przez nasz Software House są zintegrowane z systemami monitorowania zachowań użytkowników, tak aby umożliwić nam precyzyjną analizę i kierowanie działań marketingowych do konkretnych klientów. Nieefektywne kampanie dostarczane odbiorcom, którzy nie są grupą docelową państwa biznesu? Nie u nas. Zaproponujemy narzędzia i rozwiązania dopasowane do specyfiki państwa działalności i zintegrujemy je zarówno z nowymi, jak i już istniejącymi elementami strategii marketingowej.

Integracja z mediami społecznościowymi

Nowoczesna strona internetowa to już nie tylko odzwierciedlenie kartki papieru wypełnionej danymi. W dobie mediów społecznościowych możliwość dynamicznego dzielenia się treścią i udostępniania jej innym użytkownikom internetu ciągle nabiera na znaczeniu. Integracja automatycznej możliwości udostępniania treści znajomym pozwala wielokrotnie zwiększyć ich zasięg, co przekłada się na obraz państwa przedsiębiorstwa w internecie. Nasi specjaliści doradzą, jak obsługiwać wizerunek marki w mediach społecznościowych i zintegrują właściwe narzędzia z państwa stroną internetową – dobierając je specyficznie do profilu i rodzaju działalności klienta.

Automatyczna sprzedaż w internecie

Jeśli są państwo zainteresowani stroną internetową, bądź serwisem internetowym połączonym z platformą sprzedażową – dysponujemy szeroką ofertą cyfrowych rozwiązań dystrybucyjnych, odpowiednich zarówno dla handlu towarami jak i działalności usługowej.

Jak podejmujemy współpracę?

Przez nasz Software House przemawia wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami, którzy są wartościowymi specjalistami w swoich branżach. Nie musisz wiedzieć dokładnie czego chcesz, ani posiadać żadnej wiedzy technicznej. Cechuje nas bezpośredniość i indywidualne podejście – po nawiązaniu przez ciebie kontaktu przydzielimy ci indywidualnego Project Ownera, który będzie w całości odpowiadał za przebieg realizowanego dla ciebie projektu. Zajmie się odnalezieniem właściwej drogi do potrzeb twoich i twojego biznesu. Po jego stronie będzie leżeć komunikacja z zespołem projektowym i dopilnowanie, aby wymagania projektu zostały wypełnione. Jedna, dedykowana osoba – tak, abyś zawsze wiedział, do kogo dzwonić.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – wyślij do nas zapytanie. Wykwalifikowany specjalista zaproponuje rozwiązanie pod klucz i dokona dla ciebie bezpłatnej wyceny.